Son Dakika
23 Kasım 2017 Perşembe

Servet Çetin: İlk Hedef Kalıcı Bir Takım Olmak

22 Temmuz 2014 Salı, 13:20
servet-cetin-ilk-hedef-kalici-bir-takim-olmak.jpg

MERSİN İdman Yurdu’nun yeni transferi Servet Çetin ligde kalıcı olmak için en kısa zamanda adaptasyon sürecini tamamlamaları gerektiğini söyleyerek, "Mersin İdman Yurdu gibi bir takımın, Mersin gibi kentin ligde kalıcı olması gerekiyor….

MERSİN İdman Yurdu’nun yeni transferi Servet Çetin ligde kalıcı olmak için en kısa zamanda adaptasyon sürecini tamamlamaları gerektiğini söyleyerek, "Mersin İdman Yurdu gibi bir takımın, Mersin gibi kentin ligde kalıcı olması gerekiyor. İlk hedefimiz bunu başarmak" dedi.
Mersin İdman Yurdu yeni sezon hazırlıklarını Bolu’nun Gerede İlçesi’nde bulunan Green Park Otel’de sürdürüyor. Mersin İdman Yurdu günde çift antrenman yaparak yeni sezona hazırlanırken, teknik heyet yeni oyuncuları tanımaya, futbolcular da takım arkadaşlarıyla uyum sağlamaya çalışıyor. Sabah otelin sahasında yapılan antrenmanda açma germe hareketleriyle başlayan oyuncular daha sonra sahada düz koşu yaptı.
Kampa geç katılmasından dolayı eksiklerinin olduğunu söyleyen Servet Çetin, "Takım kampa erken başlamıştı ve bu anlamda benim biraz eksiğim var. Geldiğim gibi hızlı bir şekilde antrenmanlara başladık. En kısa zamanda form tutup takıma adapte olacağız. Mersin İdman Yurdu yeni oluşan bir takım, yeni transferler var. Ligde kalıcı olmak istiyoruz, bu nedenle de adaptasyon sürecini en kısa sürede tamamlamalıyız. Mersin İdman Yurdu gibi bir takımın, Mersin gibi kentin ligde kalıcı olması gerekiyor. İlk hedefimiz bunu başarmak. Bu seneyi iyi geçirdiğimiz zaman önümüzdeki sezon yapılacak takviyelerle kalıcı bir takım olur. İlk etap kampında daha çok kondisyon ağırlıklı bir çalışma dönemi geçiriyoruz. İkinci etap kampındaki hazırlık maçlarımız bizim için çok önemli" dedi.

FOTOĞRAFLI

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz